ferimp ferimp

ŚRUTY TECHNICZNE

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego typu śruty techniczne, zarówno cięte z drutów o wybranych twardościach i średnicach jak i staliwne i żeliwne w postaci kulistej i ostro krawędziowej, łamanej. Komplementarność poszczególnych odmian śrutu pozwala nam optymalnie dobrać materiał odpowiedni do potrzeb klienta. Naszym odbiorcą służymy fachowym doradztwem technicznym.

 

ŚRUT STALOWY CIĘTY

Produkowany jest z drutów stalowych o wybranej twardości od 20 do 62 HRC, zgodnie z normą PN-90/M-80051. Jest to śrut o dużej skrawalności oraz wyjątkowej trwałości ( ok. 6500 przejść ) co sprawia, iż jest najbardziej oszczędnym ścierniwem. Zalecanym do oczyszczarek pneumatycznych i wirnikowych.

 

sruty


ŚRUT STALIWNY KULISTY PO PEŁNEJ OBRÓBCE CIEPLNEJ

ŚRUT okrągły przesiewany zgodnie z normą SAE J444 , hartowane i uszlachetniane cieplnie ścierniwo ze stali eutektoidalnej. Jednolita struktura martenzytu i bainitu zapewnia optymalną zdolność oczyszczania i wytrzymałość. Twardoć 46-53 HRc /460-560 HV/

 

sruty


ŚRUT STALIWNY ŁAMANY PO PEŁNEJ OBRÓBCE CIEPLNEJ

ŚRUT staliwny łamany przesiewany zgodnie z normą SAE J444. Ostrokrawędziowe ścierniwa do obróbki strumieniowo ściernej - powstaja na skutek łamania śrutu kulistego. Zalecane szczególnie do oczyszczarek pneumatycznych. Twardość 64-69 HRc /800-1000 HV/

 

sruty


ŚRUT ŻELIWNY KULISTY

Wykonywany jest on z żeliwa o zawartości węgla 2%-3.2%. Twardość śrutu żeliwnego 660HV. .Stosowany w oczyszczarkach wirnikowych i pneumatycznych do oczyszczania odlewów i odkuwek. Odznacza się wysokim współczynnikiem ścieralności przy stosunkowo niskiej cenie.

 

sruty


ŚRUT ŻELIWNY ŁAMANY

Wykonywany jest on z żeliwa poprzez łamanie śrutu kulistego. Twardość śrutu żeliwnego 660HV. Ze względu na ostro krawędziowość stosowany w oczyszczrkach pneumatycznych do oczyszczania odlewów i odkuwek.

 

sruty


strony internetowe Świdnica HM 2007 www.hm.pl | hosting i domeny Świdnica www.hostedby.pl