ferimp ferimp

Do poszczególnych systemów ogrodzeń oferujemy Państwu szerokš gamę praktycznych i estetycznych akcesoriów w postaci elementów montażowych i wykończeniowych.

akcesoria Kapturek

Zabezpieczenie słupka ogrodzeniowego przed działaniem czynników atmosferycznych. Wykonany z mrozoodpornego i termoplastycznego tworzywa PVC.
akcesoria Nasadka

Element gwarantujący solidne ,trwałe i estetyczne połączenie słupków podporowych z pośrednimi i narożnymi. Wykonany ze stopu aluminium.
akcesoria Przelotka

Element mocujący drut naciągowy do słupka pośredniego. Wykonany z mrozoodpornego tworzywa sztucznego. Wyposażony w stalowy, ocynkowany trzpień rozporowy, stabilizujący położenie drutu naciągowego.
akcesoria Opaska

Element umożliwiający połączenie napinacza i nasadki ze słupkiem pośrednim i narożnym. Wykonany ze stali nierdzewnej, powlekany poliestrem.
akcesoria Napinacz

Służy do napinania drutu naciągowego, mocowany do słupka za pomocą opaski i śruby mocującej. Rolka napinacza wykonana jest jako odlew staliwny.
akcesoria Śruba mocująca

Śruba mocująca pręt sprężajacy, wykonana ze stali nierdzewnej lub ocynkowana. Wyposażona w dwie nakrętki kontrujące i podkładki.
akcesoria Część pomocnicza

Umożliwia montaż dwustronny słupka podporowego i napinacza na jednej rządanej wysokości. Wykonana ze stali nierdzewnej.
akcesoria Drut naciągowy / Drut montażowy

Drut naciągowy służy do mocowania siatki plecionej. Wykonany z drutu ocynkowanego powlekanego PVC . (1) naciągowy 2.7/4.0 mm, (2) mocujący 1.0/1.6 mm. Konfekcjonowane (1): 65, 125, 250m; (2): 30m
akcesoria Pręt sprężający

Element umożliwiający zamontowanie siatki plecionej do słupków narożnych. Wykonany z drutu dn= 8mm, ocynkowany i powlekany.


strony internetowe Świdnica HM 2007 www.hm.pl | hosting i domeny Świdnica www.hostedby.pl